Katalog Firm - Reklama Biznes Oferty .pl - ogłoszenia biznesowe w sześciu działach tematycznych: współpraca, poszukiwane, nadwyżki,
inwestycje, promocje i przetargi - dodaj oferty »
Zamieszczaj oferty nieruchomoÂści komercyjnych na BiznesOferty.pl
 Jesteś w: Firmy Reklamowe.pl / Agencje i firmy / Agencje PR / Agencja public relations Swobo...
      Katalog firm           Dodaj firmę           Edytuj dane           Pomoc           Regulamin                                  
Przeszukaj Katalog Firm Reklamowych
Wpisz słowo: Wybierz województwo:
Szukaj: 
  Agencja public relations Swoboda PR
Opis firmy:
  Agencja powstała w 2009 r. Od początku istnienia świadczymy usługi dla instytucji i firm z wielu branż. Pozwala to nam obserwować otoczenie z szerokiej perspektywy. W efekcie proponujemy klientom skuteczne sposoby komunikacji i dotarcia do docelowego odbiorcy. Każda branża jest dla nas inspirująca i motywująca. Misja Wierzymy, ze dobra informacja może zmienić świat - ta myśl przyświeca nam w pracy ze wszystkimi klientami. Czerpiemy radość i satysfakcję, obserwując, jak wartościowe projekty stają się częścią współczesnego świata. Tworzymy z pasją i zaangażowaniem. Pracujemy z entuzjazmem i w dobrej atmosferze. Wizja i wartości Cenimy zaufanie i najwyższą jakość w kontaktach biznesowych. W tworzeniu strategii PR doceniamy otwarte podejście. Liczą się pomysły i kreatywne spojrzenie. W planowaniu celów, tak jak w marzeniach, nie stawiamy granic. W działaniu wyróżnia nas konsekwencja i dbałość o szczegóły. Zaufali nam już: National Geographic Polska, Burda Książki, Fundacja Szpik Na Szczyt, Restauracja Szklarnia i wiele innych.
Ofeta firmy:
Komunikacja korporacyjna
Oferujemy kompleksowe usługi PR, analizę i doradztwo strategiczne w zakresie tworzenia strategii PR, uwzględniającej wszystkie kluczowe obszary komunikacji.

Komunikacja wewnętrzna
Sprawne działanie firmy zależy od odpowiedniej komunikacji z pracownikami. Oferujemy opracowanie efektywnej strategii komunikacji wewnętrznej.

Media relations
Zaufanie i szacunek to podstawy pracy z mediami. W ramach obsługi prowadzimy biura prasowe i koordynujemy kontakty z dziennikarzami.

PR produktowy
Tworzymy strategie wspierające usługi i produkty naszych klientów, kreujemy wydarzenia specjalne i koordynujemy kontakty z mediami.

Wprowadzanie firmy na rynek
Oferujemy opracowanie strategiii skutecznych narzędzi komunikacji. Tworzymy wydarzenia specjalne wspierające wprowadzenie firmy na rynek.

Komunikacja kryzysowa
Kryzys jest wpisany w życie firmy, jednak z każdej trudnej sytuacji można wyjść obronną ręką. Doradzamy jak i kiedy podjąć odpowiednie kroki.

e-PR
Komunikacja w sieci jest dwukierunkowa. Pozwala poznać odbiorcę i jego nastroje. Standardowe działania uzupełniamy o komunikację w social media i e-PR.

Szkolenia PR
Nie jesteśmy firmą szkoleniową. Mamy za to wiedzę, którą potrafimy się dzielić, tak by można było z niej korzystać samodzielnie.

Monitoring mediów
Monitorujemy media z pomocą profesjonalnych instytucji. Uzupełniamy raporty PR autorskimi analizami i formułujemy wytyczne na przyszłość.
Firma również w dziale:
Usługi reklamowe / Public relations
Kontakt:
Ulica: św. Bonifacego 83/85/37
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 02-945
Województwo: mazowieckie
Telefon kom.: 668104141
Adres WWW: www.swobodapr.pl
NIP: 5661649415
REGON: 141967365
Kontakt na e-mail: wyślij mail >
Liczba wizyt: 1340wersja do wydruku >
< cofnij
 www.FirmyBudowlane.pl
 www.odi.pl
Kontakt | Reklama | Linki
Katalog Firm FirmyReklamowe.pl © 2006 - 2023
Zobacz również katalog firm Motoryzacyjne i Odzież