Katalog Firm - Reklama Biznes Oferty .pl - ogłoszenia biznesowe w sześciu działach tematycznych: współpraca, poszukiwane, nadwyżki,
inwestycje, promocje i przetargi - dodaj oferty »
Nawi±zuj współpracę bieznesow± na BiznesOferty.pl
 Jesteś w: Firmy Reklamowe.pl / Agencje i firmy / Agencje reklamowe / Folplex...
      Katalog firm           Dodaj firmę           Edytuj dane           Pomoc           Regulamin                                  
Przeszukaj Katalog Firm Reklamowych
Wpisz słowo: Wybierz województwo:
Szukaj: 
  Folplex
Opis firmy:
  Od 1991r. prężnie działamy na polskim rynku reklamy tworzyw sztucznych. Jesteśmy firmą rozwojową, śmiało patrzącą w przyszłość. Nie boimy się stawiać czoła nowym wyzwaniom, a nasze działania opieramy przede wszystkim na wcześniej zdobytym doświadczeniu. O zdecydowanym rozwoju firmy świadczy 2-krotny wzrost zatrudnienia w ciągu ostatnich 3 lat, otworzenie hali produkcyjnej, stale rozszerzanie zaplecza maszynowego oraz wybudowanie nowej siedziby firmy w Warszawie. Ponieważ mamy bezpośredni dostęp do materiałów z których produkujemy reklamy – ceny naszych usług są konkurencyjne. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów – często realizujemy nietypowe zamówienia, dlatego każda wycena jest przygotowywana indywidualnie. Koszty naszych usług w dużej mierze zależą od wielkości zamówienia, stopnia skomplikowania, rodzaju użytych materiałów i technik produkcyjnych. Naszym atutem jest posiadanie własnego zaplecza materiałowego i technicznego. Możemy poszczycić się tym, że wszelkie przedsięwzięcia realizujemy od momentu powstania projektu aż do jego montażu. Kilkudziesięcioosobową załogę firmy stanowią osoby z doświadczeniem i o wysokich kwalifikacjach. Nasi pracownicy rozwijają swoje umiejętności zawodowe na kursach i szkoleniach finansowanych przez firmę. Staramy się, aby jakość materiałów była zawsze najwyższa i spełniała najbardziej surowe kryteria.
Ofeta firmy:
Produkujemy reklamy, standy, zabudowy, meble z tworzyw oraz produkty świetlne z wykorzystaniem technologii LED. Oklejamy witryny, sciany, samochody, a także oferujemy materiały do samodzielnej produkcji.
Firma również w dziale:
Usługi reklamowe / Reklama zewnętrzna
Media / Reklama świetlna
Media / Konstrukcje reklamowe
Kontakt:
Osoba kontaktowa: Paweł Szewczyk
Ulica: Radzymińska 230
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 03-674
Województwo: mazowieckie
Telefon: (22) 814 00 00
Telefon kom.: 516005933
Faks: (22) 814 00 00
Adres WWW: www.folplex.pl
NIP: 5240104204
REGON: 146439151
Kontakt na e-mail: wyślij mail >
Liczba wizyt: 1650wersja do wydruku >
< cofnij
 www.FirmyBudowlane.pl
 www.odi.pl
Kontakt | Reklama | Linki
Katalog Firm FirmyReklamowe.pl © 2006 - 2023
Zobacz również katalog firm Motoryzacyjne i Odzież