Katalog Firm - Reklama Biznes Oferty .pl - ogłoszenia biznesowe w sześciu działach tematycznych: współpraca, poszukiwane, nadwyżki,
inwestycje, promocje i przetargi - dodaj oferty »
Zamieszczaj oferty biznesowe na BiznesOferty.pl
 Jesteś w: Firmy Reklamowe.pl / Agencje i firmy / Agencje reklamowe / ERIM...
      Katalog firm           Dodaj firmę           Edytuj dane           Pomoc           Regulamin                                  
Przeszukaj Katalog Firm Reklamowych
Wpisz słowo: Wybierz województwo:
Szukaj: 
  ERIM
Opis firmy:
  Na czym to polega? Nie wiesz jak, gdzie i za ile się reklamować? Nie martw się, my Ci pomożemy! Pięć lat praktyki w świadczeniu usług outsourcingu marketingowego, pozwoliło nam opracować unikalny system pomocy firmom w ich działalności promocyjnej, który nazwaliśmy ERIMAX. Skąd wzięło się to słowo? Jest to połączenie nazwy naszej firmy ERIM z: MAXymalizacją efektywnego wykorzystania zasobów wewnętrznych firmy, a zarazem z MAXymalizacją efektywnego wykorzystania czasu pracy poświęconemu promocji, dzięki czemu następuje MAXymalizacja przychodów z działań promocyjnych. Dzięki zastosowaniu systemu ERIMAX, firmy które nie mogły dotąd pozwolić sobie na stworzenie własnego działu promocji, mogą prowadzić profesjonalne i skuteczne działania promocyjne – tak jakby taki dział posiadały, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze.
Ofeta firmy:
ERIMAX to system tworzenia w pełni unikalnego, niezwykle szczegółowego planu promocji Państwa produktu/usługi/marki/firmy. Harmonogram jest tak skonstruowany (rozpisany na najprostsze czynności), by mógł go z łatwością realizować każdy – zarówno szef firmy, jak i stażysta. Plan ten tworzymy w oparciu o dane dostarczone przez Państwa, takie jak opis konkurencji, sytuacja rynkowa, zakładane cele, zakładany budżet promocyjny (nawet niewielki – np. kilkutysięczny) etc. Na życzenie przeprowadzamy też badanie konkurencji. W oparciu o te informacje, w krótkim czasie tworzymy harmonogram działań promocyjnych. W ramach pojedynczego zlecenia stworzenia takiego harmonogramu otrzymają Państwo dodatkowo 4h konsultacji – do wykorzystania podczas realizacji założonych działań promocyjnych.
Firma również w dziale:
Usługi reklamowe / Kampanie reklamowe
Agencje i firmy / Doradcy reklamowi
Usługi reklamowe / Marketing internetowy
Kontakt:
Osoba kontaktowa: Paweł Pawlak
Ulica: Andersena 15
Miasto: Łódź
Kod pocztowy: 94-118
Województwo: łódzkie
Telefon kom.: 600 77 95 45
Adres WWW: www.erim.pl
NIP: 727-257-26-36
REGON: 100080102
Kontakt na e-mail: wyślij mail >
Liczba wizyt: 1979wersja do wydruku >
< cofnij
 www.odi.pl
 www.FirmyBudowlane.pl
Kontakt | Reklama | Linki
Katalog Firm FirmyReklamowe.pl © 2006 - 2023
Zobacz również katalog firm Motoryzacyjne i Odzież