Katalog Firm - Reklama Biznes Oferty .pl - ogłoszenia biznesowe w sześciu działach tematycznych: współpraca, poszukiwane, nadwyżki,
inwestycje, promocje i przetargi - dodaj oferty »
Zamieszczaj oferty biznesowe na BiznesOferty.pl
 Jesteś w: Firmy Reklamowe.pl / Agencje i firmy / Agencje reklamowe / Pracownia Reklamy MAGER...
      Katalog firm           Dodaj firmę           Edytuj dane           Pomoc           Regulamin                                  
Przeszukaj Katalog Firm Reklamowych
Wpisz słowo: Wybierz województwo:
Szukaj: 
  Pracownia Reklamy MAGER
Opis firmy:
  MAGER to Pracownia REKLAMY ze Szczecina zajmująca się od 2003 roku tworzeniem i wykonywaniem graficznej identyfikacji firm od projektu do montażu (reklama wizualna). Naszym klientom oferujemy jak największy zakres usług reklamowych oraz krótką realizację zamówień. Służymy poradą i długoletnim doświadczeniem. A od niedawna placówka MAGER otworzyła osobny dział druku wielkoformatowego, aby móc nadal zdobywać nowe rynki i oferować najnowsze rozwiązania w dziedzinie reklamy. Naszą specjalnością jest grafika na pojazdach oraz reklama świetlna. W ofercie posiadamy baner reklamowy w rewelacyjnej cenie i super jakości. Pracujemy na najlepszym sprzęcie firmy Roland. Wszystkie wydruki zabezpieczamy laminatem płynnym.
Ofeta firmy:
BANER REKLAMOWY 1m2 - 29 zł -POSTAW NA JAKOŚĆ! BANER WYDRUK SOLWENTOWY! NASZA OFERTA Oferta dotyczy wykonania 1m2 drukowanego banera reklamowego ORAZ PROSTEGO PROJEKTU GRAFICZNEGO, CZYLI JEDNOLITE TŁO I LITERNICTWO.Banery drukowane są metodą druku solventowego na tkaninie banerowej o gramaturze 510g!!! Druk jest bardzo odporny na blaknięcie, ścieranie i warunki atmosferyczne (DRUKUJEMY EUROPEJSKIMI FARBAMI), a jednocześnie gwarantuje osiągnięcie znakomitych fotorealistycznych efektów kolorystycznych i graficznych. Drukujemy na profesjonalnych ploterach firmy ROLAND. CENY Cena brutto tylko 35.70 zł za 1m2 wydrukowany, zaoczkowany co 50 cm, ze wzmocnieniem brzegów. MASZ SWÓJ PROJEKT? Prosimy o przesłanie nam go w postaci plików typu *.cdr, *.tif zapisanych w rozmiarze 1:1, wszystkie obiekty zapisane w kolorach CMYK, . W przypadku plików *.cdr - czcionki zamknięte w krzywe. NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA BŁĘDY W PROJEKTACH! Wystawiamy FAKTURY VAT.
Firma również w dziale:
Usługi reklamowe / Grafika reklamowa
Usługi reklamowe / Reklama zewnętrzna
Poligrafia / Druk wielkoformatowy
Kontakt:
Ulica: Świerczewska 5
Miasto: Szczecin
Województwo: zachodniopomorskie
Telefon kom.: 501 32 70 38
Adres WWW: mager.pl
Kontakt na e-mail: wyślij mail >
Liczba wizyt: 1767wersja do wydruku >
< cofnij
 www.odi.pl
 www.FirmyBudowlane.pl
Kontakt | Reklama | Linki
Katalog Firm FirmyReklamowe.pl © 2006 - 2021
Zobacz również katalog firm Motoryzacyjne i Odzież