Katalog Firm - Reklama Biznes Oferty .pl - ogłoszenia biznesowe w sześciu działach tematycznych: współpraca, poszukiwane, nadwyżki,
inwestycje, promocje i przetargi - dodaj oferty »
Zamieszczaj oferty nieruchomoÂści komercyjnych na BiznesOferty.pl
 Jesteś w: Firmy Reklamowe.pl / Agencje i firmy / Agencje reklamowe / NADRUX...
      Katalog firm           Dodaj firmę           Edytuj dane           Pomoc           Regulamin                                  
Przeszukaj Katalog Firm Reklamowych
Wpisz słowo: Wybierz województwo:
Szukaj: 
  NADRUX
Opis firmy:
  Agencja reklamowa NADRUX zajmuję się w szczególności promocją reklamową zewnętrzną jak i wewnętrzną. NADRUX jest firmą produkującą profesjonalne rozwiązania reklamowo promocyjne dla twojej firmy. Nasza firma z miłą chęcią podejmuje współprace z agencjami reklamowymi. Jesteśmy wstanie zrobić każdy projekt za bardzo niską kwotę dotrzymując terminów! Wszystkie agencje reklamowe zainteresowane współpracą zapraszamy do podstrony współpraca. Nasze techniki to: Haft komputerowy, Termotansfer, Druk tampodrukarski, termiczny druk. Produkujemy nadruki na koszulkach, i szeroko rozumianą reklamę - od profesjonalnej kreacji do końcowego, gotowego towaru z którego będą państwo w pełni zadowoleni. Z pasją zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą i wyglądem firm - identyfikacją graficzną, kampanie reklamowe, poligrafia i innymi kategoriami nowoczesnej reklamy. Kreujemy profesjonalną wizualizację potrzeb naszych klientów, którzy nie płacą nam za to, abyśmy mówili tylko to, co mają zamiar usłyszeć.
Ofeta firmy:
Tworzymy nadruki na koszulkach jak i, bluzach, zegarach, długopisach, kubkach, pościeli, czapkach, parasolach, podkładkach pod mysz, również tworzymy strony internetowe dobrze zabezpieczone przed ewentualnymi atakami crackerów. Prowadzimy również usługi oklejania powierzchni, lokali, tramwajów, itp. Koszulki z nadrukiem wykonujemy technologią termotransferu, sitodruku, haftu komputerowego, oraz sublimacji.

Nadruki na koszulkach, długopisy reklamowe, kubki z nadrukiem, balony z logo, nadruki na odzieży i tkaninach, sitodruk, termotransfer, haft komputerowy.
Firma również w dziale:
Usługi reklamowe / Reklama zewnętrzna
Poligrafia / Sitodruk
Materiały reklamowe / Gadżety reklamowe
Kontakt:
Ulica: Grabiszyńska 106/4
Miasto: Wrocław
Kod pocztowy: 53-437
Województwo: dolnośląskie
Kontakt na e-mail: wyślij mail >
Liczba wizyt: 1982wersja do wydruku >
< cofnij
 www.FirmyBudowlane.pl
 www.odi.pl
Kontakt | Reklama | Linki
Katalog Firm FirmyReklamowe.pl © 2006 - 2021
Zobacz również katalog firm Motoryzacyjne i Odzież