Dane pochodzą z Katalogu Firm Reklamowych www.FirmyReklamowe.pl

Agencja Reklamowa JC Gizmo
Osoba kontaktowa: Jacek Ciechanowski
Ulica: Wiatrowo 36/6
Kod: 62-100
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Wągrowiec
Tel. stacjonarny: 61 278 68 37
Tel. komórkowy: 516 007 713
Adres WWW: www.jcgizmo.pl
Opis:
   "Cokolwiek umysł ludzki jest w stanie wymyśleć i w co uwierzyć, może też osiągnąć." Według tych słów działamy każdego dnia i każdy pomysł realizujemy z taką samą pasją. W naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty i usługi jak projektowanie graficzne materiałów do druku i internetu, tworzenie oraz pozycjonowanie stron internetowych, druk na wszelkiego rodzaju materiałach oraz szeroki wachlarz spersonalizowanych upominków reklamowych. Nasza oferta sukcesywnie, rozszerzana jest o nowe propozycje, a baza kontaktów regularnie się wydłuża. Nasze głowy pełne są nowych pomysłów, które niejednokrotnie pojawiają się w trakcie realizacji Państwa zamówień, co gwarantuje Państwu wyjątkowość. Na każdym kroku, jako priorytet, stawiamy sobie satysfakcję klienta. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Nie działamy schematycznie. Jesteśmy elastyczni, pomysłowi i cieszy nas zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku zamówień nietypowych prosimy o kontakt z nami. Każde zamówienie jest dla nas wyzwaniem, któremu z przyjemnością stawimy czoła.

Oferta:
Poligrafia: wizytówki, ulotki, plakaty, kalendarze, teczki, foldery, papiery firmowe ,notesy, katalogi, banery, tablice pcv.

Personalizowane upominki reklamowe.
Artykuły biurowe: kalendarze, notesy, długopisy, zestawy piśmiennicze, ołówki, markery, art. na biurko, wizytowniki, kalkulatory, teczki, aktówki, portfele, dyplomówki i inne.
Elektronika: zegary, pamięci przenośne, stacje pogodowe, alkomaty, odtwarzacze, słuchawki, ramki cyfrowe, zegarki, kalkulatory.
Artykuły do domu: art. kuchenne, łazienkowe, do kąpieli, do win, do salonu, wypoczynkowe, narzędzia, kufle, kieliszki, kubki, szklanki, latarki.
Sport i relaks: gry, piłki, art. grillowe, plażowe, dla zwierząt, kosze piknikowe, paletki, frisbee, koce.
Artykuły podróżne: torby, plecaki, walizki, zestawy podróżne, art. samochodowe, latarki, torby termiczne, parasole, torby na zakupy, kosmetyczki, kubki termiczne.
Odzież: koszulki, bluzy, kurtki, nakrycia głowy, spodnie, kombinezony, odzież BHP, parasole.
Dla dzieci: maskotki, gry, art. do szkoły, na plażę, kredki, farbki, piórniki.
Słodycze reklamowe: cukierki, lizaki, czekoladki, kosze upominkowe, bukiety, bakalie, czekoladowy telegram.
Inne: breloki, antystresy, pompony reklamowe, opakowania prezentowe, torby papierowe, zapalniczki, otwieracze, balony, pinsy, projekty indywidualne.
Znakowanie: termotransfer, grawerowanie, haft komputerowy, sitodruk, tampodruk, kalka ceramiczna, pirografia.


e-mail: info@firmyreklamowe.pl
© 2006 - 2021 FirmyReklamowe.pl