Dane pochodzą z Katalogu Firm Reklamowych www.FirmyReklamowe.pl

Area Adrian Gostyński
Osoba kontaktowa: Adrian Gostyński
Ulica: Złotno 98
Kod: 94-221
Województwo: łódzkie
Miasto: Łódź
NIP: 8331402156
REGON: 380097545
Tel. komórkowy: 509 500 512
Adres WWW: area-reklama.pl
Opis:
   Area to dynamiczna i stale rozwijająca się agencja reklamowa ze Łodzi. Jesteśmy firmą, która powstała z pasji tworzenia. Naszą agencję reklamową tworzą młodzi lecz doświadczeni ludzie, pracujący z pasją i zaangażowaniem. Wszystkie działania jakich się podejmujemy opieramy na ścisłej współpracy z naszymi klientami. Towarzyszymy im od momentu pojawienia się pomysłu poprzez analizę i wybór optymalnego rozwiązania, opracowania projektu aż do finalnej jego realizacji. Oferta naszej agencji reklamowej skierowana jest do klientów indywidualnych, instytucji, małych, średnich i wielkich przedsiębiorstw, właściwie do wszystkich, którzy chcą się skutecznie wypromować.

Oferta:
Prowadzimy kompleksowe usługi reklamowe o bardzo szerokim zakresie. Jesteśmy gotowi do realizacji zamówień niestandardowych i nietypowych.

DRUK - Wykorzystujemy najnowsze technologie dostępne na rynku w zakresie druku wielkoformatowego, UV, LED, solwentowego, banerów reklamowych, plakatów, tablic informacyjnych, oklejania
pojazdów, witryn a także wiele innych.

REKLAMA - Oferujemy pełen zakres usług związanych z produkcją wraz z projektowaniem: liter blokowych (przestrzennych), reklam świetlnych, kasetonów, totemów, kontrukcji pod tablice i banery, obróbki metali.

EKSPOZYCJA - Zajmujemy się projektowaniem oraz tworzeniem: ekspozytorów produktowych
i informacyjnych, mebli reklamowych,
stoisk ekspozycyjnych, potykaczy,
statuetek itd.


e-mail: info@firmyreklamowe.pl
© 2006 - 2019 FirmyReklamowe.pl