Dane pochodzą z Katalogu Firm Reklamowych www.FirmyReklamowe.pl

NADRUX
Ulica: Grabiszyńska 106/4
Kod: 53-437
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wrocław

Opis:
   Agencja reklamowa NADRUX zajmuję się w szczególności promocją reklamową zewnętrzną jak i wewnętrzną. NADRUX jest firmą produkującą profesjonalne rozwiązania reklamowo promocyjne dla twojej firmy. Nasza firma z miłą chęcią podejmuje współprace z agencjami reklamowymi. Jesteśmy wstanie zrobić każdy projekt za bardzo niską kwotę dotrzymując terminów! Wszystkie agencje reklamowe zainteresowane współpracą zapraszamy do podstrony współpraca. Nasze techniki to: Haft komputerowy, Termotansfer, Druk tampodrukarski, termiczny druk. Produkujemy nadruki na koszulkach, i szeroko rozumianą reklamę - od profesjonalnej kreacji do końcowego, gotowego towaru z którego będą państwo w pełni zadowoleni. Z pasją zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą i wyglądem firm - identyfikacją graficzną, kampanie reklamowe, poligrafia i innymi kategoriami nowoczesnej reklamy. Kreujemy profesjonalną wizualizację potrzeb naszych klientów, którzy nie płacą nam za to, abyśmy mówili tylko to, co mają zamiar usłyszeć.

Oferta:
Tworzymy nadruki na koszulkach jak i, bluzach, zegarach, długopisach, kubkach, pościeli, czapkach, parasolach, podkładkach pod mysz, również tworzymy strony internetowe dobrze zabezpieczone przed ewentualnymi atakami crackerów. Prowadzimy również usługi oklejania powierzchni, lokali, tramwajów, itp. Koszulki z nadrukiem wykonujemy technologią termotransferu, sitodruku, haftu komputerowego, oraz sublimacji.

Nadruki na koszulkach, długopisy reklamowe, kubki z nadrukiem, balony z logo, nadruki na odzieży i tkaninach, sitodruk, termotransfer, haft komputerowy.


e-mail: info@firmyreklamowe.pl
© 2006 - 2021 FirmyReklamowe.pl