Katalog Firm - Reklama Biznes Oferty .pl - ogłoszenia biznesowe w sześciu działach tematycznych: współpraca, poszukiwane, nadwyżki,
inwestycje, promocje i przetargi - dodaj oferty »
Zamieszczaj oferty nieruchomoÂści komercyjnych na BiznesOferty.pl
 Jesteś w: Firmy Reklamowe.pl / Media / Gazety i czasopisma / FUR KATALOG...
      Katalog firm           Dodaj firmę           Edytuj dane           Pomoc           Regulamin                                  
Przeszukaj Katalog Firm Reklamowych
Wpisz słowo: Wybierz województwo:
Szukaj: 
  FUR KATALOG
Opis firmy:
  Nasza firma istnieje na rynku wydawniczym od lutego 1993 roku. Powstała w okresie hossy motoryzacyjnej w Polsce, założona przez trzy osoby mające doświadczenie w branży wydawniczej i motoryzacyjnej. Od tego też roku wydajemy bezpłatny regionalny miesięcznik motoryzacyjny KATALOG dla kierowców . W tamtych latach stanowił on nowość na rynku wydawniczym dając produkt znacznie wyprzedzający jakościowo konkurencję oraz oferujący innowacyjne warunki płatnicze. Na dzień dzisiejszy jest najstarszym bezpłatnym miesięcznikiem motoryzacyjnym w regionie. Dla większości stanowimy wzór jakości, rzetelności oraz najlepszego przelicznika ceny do produktu. Dzięki szeroko rozwiniętej siatce pracowników oraz maszyn i urządzeń, zdecydowaną większość prac związanych z wyprodukowaniem gazety przeprowadzamy bez konieczności podzlecania innym firmom, mogąc w ten sposób znacznie zminimalizować koszty i w efekcie obniżyć ceny ogłoszeń.
Ofeta firmy:
KATALOG dla kierowców stanowi pomost pomiędzy Klientami a firmami motoryzacyjnymi oferując na łamach gazety kompetentne i rzetelne informacje motoryzacyjne sprawdzane tylko u źródła. Na jej łamach, oprócz oferty firm związanych z motoryzacją ( dealerzy, hurtownie, sklepy, serwisy itp. ) znajdziecie Państwo również informacje o utrudnieniach i remontach na drogach, jak również kalendarium odbywających się imprez motoryzacyjnych i wykaz stacji benzynowych. Prezentujemy także fragmenty artykułów z wybranych płatnych pism motoryzacyjnych, a także porady prawne dotyczące np. zakupu samochodu. Aktualnie "KATALOG dla kierowców" kolportowany za sprawą stacji benzynowych, największych koncernów paliwowych tak zagranicznych jak i krajowych. Dostępny jest również w sklepach i serwisach motoryzacyjnych o dużej "przepływości " Klientów. Dostępny jest w dwóch odrębnych regionalnych mutacjach, zawierając kompletne informacje o rynku motoryzacyjnym regionu w którym się ukazuje.
Firma również w dziale:
Agencje i firmy / Wydawnictwa
Kontakt:
Osoba kontaktowa: Robert
Ulica: al. J. Słowackiego 17A
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-159
Województwo: małopolskie
Adres WWW: www.kdk.pl
Kontakt na e-mail: wyślij mail >
Liczba wizyt: 2807wersja do wydruku >
< cofnij
 www.FirmyBudowlane.pl
 www.odi.pl
Kontakt | Reklama | Linki
Katalog Firm FirmyReklamowe.pl © 2006 - 2022
Zobacz również katalog firm Motoryzacyjne i Odzież