Katalog Firm - Reklama Biznes Oferty .pl - ogłoszenia biznesowe w sześciu działach tematycznych: współpraca, poszukiwane, nadwyżki,
inwestycje, promocje i przetargi - dodaj oferty »
Zamieszczaj oferty nieruchomoÂści komercyjnych na BiznesOferty.pl
 Jesteś w: Firmy Reklamowe.pl / Usługi reklamowe / Badania rynku / Bonus-Czystość...
      Katalog firm           Dodaj firmę           Edytuj dane           Pomoc           Regulamin                                  
Przeszukaj Katalog Firm Reklamowych
Wpisz słowo: Wybierz województwo:
Szukaj: 
  Bonus-Czystość
Opis firmy:
  Najpopularniejsze modele odkurzaczy profesjonalnych Numatic. Najbardziej rozpoznawalnym z nich jest HVR 200 – Henry, jest to odkurzacz, który w Wielkiej Brytanii zdobył niebywałą popularność w walce z zanieczyszczeniami suchymi, a dodatkowo posiada niezawodny uśmiech, co czyni go niezwykle charakterystycznym. Z kolei w kategorii urządzeń wielofunkcyjnych przewodzi GVE 370, czyli George. Ten zielony odkurzacz nie raz wybierany był do domów, firm czy myjni samochodowych. Zarówno przez firmy sprzątające jaki i prywatnych użytkowników. Tag: numatic odkurzacz, odkurzacz numatic, odkurzacz profesjonalny, profesjonalny odkurzacz piorący, profesjonalny odkurzacz, numatic odkurzacze.
Ofeta firmy:
W naszej ofercie znajdą Państwo odkurzacze profesjonalne przystosowane do różnego rodzaju zastosowania, sortowane w powyższych kategoriach.

Odkurzacze do biura i hotelu – W tej kategorii znajdą Państwo odkurzacze zbierające zanieczyszczenia suche oraz mokre. Są to podstawowe urządzenia do zbierania kurzu, stosowane w wielu branżach niewymagających specjalnego zastosowania. Urządzenia posiadają duża siłę ssania oraz wytrzymałość.

Odkurzacze przemysłowe – Tutaj znajdziesz odkurzacz wyspecjalizowany pod względem branży oraz zastosowania jak: odkurzacz do zbierania pyłów o większej filtracji, odkurzacze stolarskie, odkurzacze do zbierania chłodziw i olejów, odkurzacze do samolotów oraz odkurzacze z możliwością zbierania zanieczyszczeń suchych oraz mokrych.

Odkurzacze piorące – Inaczej zwane ekstrakcyjne, do stosowania zarówno na wykładzinach, tapicerkach oraz dywanach jak i podłogach twardych.

Odkurzacze plecakowe – Odkurzacze dostosowane do noszenia na plecach, dzięki czemu unikamy ciągłego przestawiania urządzenia.

Odkurzacz do elektronarzędzi – Urządzenie przystosowane do pracy z elektronarzędziami. Odkurzacze posiadają zwiększoną wytrzymałość oraz większą moc, co na pewno przyda się między innymi w firmach budowlanych oraz remontowych.

Odkurzacze bateryjne – Sprzęt potrzebny wszędzie tam gdzie nie mamy stałego dostępu do prądu lub gniazda są w zbyt dużej odległości.

Roboty sprzątające – Urządzenia do zastosowania w domu, biurze oraz wszędzie tam gdzie chcemy zaoszczędzić na czasie spędzonym z odkurzaczem w ręku.

Akcesoria do odkurzaczy – Odnajdziesz tutaj wszelkie części eksploatacyjne, dodatkowe ssawki oraz worki do wszystkich urządzeń.
Kontakt:
Osoba kontaktowa: Norbert
Ulica: Lisowo 17
Miasto: Szczecin
Województwo: zachodniopomorskie
Telefon kom.: 508-278-802
Adres WWW: bonus-czystosc.pl/
NIP: 106-00-00-062
REGON: 093456785
Kontakt na e-mail: wyślij mail >
Liczba wizyt: 207wersja do wydruku >
< cofnij
 www.odi.pl
 www.FirmyBudowlane.pl
Kontakt | Reklama | Linki
Katalog Firm FirmyReklamowe.pl © 2006 - 2023
Zobacz również katalog firm Motoryzacyjne i Odzież