Katalog Firm - Reklama Biznes Oferty .pl - ogłoszenia biznesowe w sześciu działach tematycznych: współpraca, poszukiwane, nadwyżki,
inwestycje, promocje i przetargi - dodaj oferty »
Zamieszczaj oferty biznesowe na BiznesOferty.pl
 Jesteś w: Firmy Reklamowe.pl / Usługi reklamowe / Marketing internetowy / Eagle Way...
      Katalog firm           Dodaj firmę           Edytuj dane           Pomoc           Regulamin                                  
Przeszukaj Katalog Firm Reklamowych
Wpisz słowo: Wybierz województwo:
Szukaj: 
  Eagle Way
Opis firmy:
  Agencja Eagle Way powstała w odpowiedzi na dynamiczne przemiany zachodzące na płaszczyźnie komunikacji marketingowej. Zamiast tradycyjnych form przekazu promocyjnego proponujemy świeże spojrzenie na budowanie marki w oczach konsumenta. Nasz zespół tworzą pasjonaci i praktycy branży reklamowej: kreatywni, zdolni i odpowiedzialni copywriterzy, redaktorzy, stratedzy, graficy i programiści. Proponowane przez nas rozwiązania są nowatorskie i inteligentne, a jednocześnie ściśle odpowiadają na potrzeby Klienta. Doświadczenie doprawiamy nutą wyobraźni. Mimo wyjątkowej dbałości o poprawność nigdy nie wpadamy w rutynę. Ze swobodą poruszamy się w budżetach o różnorodnej rozpiętości. Nasze przedstawicielstwa ulokowane są w Krakowie i Warszawie, co umożliwia nam sprawną i bezpośrednią komunikację z obsługiwanymi Klientami. Jednocześnie pozwala to Państwu na pełną kontrolę oraz zgodny z życzeniem stopień zaangażowania w każdy etap procesu naszej pracy.
Ofeta firmy:
Jesteśmy agencją marketingu zintegrowanego, jednak za punkt wyjścia tworzonych przez nas treści promocyjnych przyjmujemy nowe media. Internet - jako najbardziej dynamiczny w czasach współczesnych środek przekazu - traktujemy jako oś komunikacji. Będąc jednak czujnymi strażnikami spójności dystrybuowanych przez markę komunikatów poszerzyliśmy nasz obszar działania o usługi na płaszczyźnie BTL i ATL. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć każdego Klienta od A do Z proponując mu usługi ściśle dopasowane do jego potrzeb.
Połączenie wiedzy i umiejętności osób wchodzących w skład naszego zespołu pozwoliło nam stworzyć synergię 3 obszarów działania:
* profesjonalnej obsługi Klienta
* planowania strategicznego i kreacji
* nowoczesnych technologii i designu
Umożliwia nam to realizację nawet najbardziej zaawansowanych projektów. Integracja różnorodnych dyscyplin marketingu oraz know-how poparte bogatym portfolio stanowi gwarancję wysokiego profesjonalizmu naszych usług.
Firma również w dziale:
Agencje i firmy / Agencje reklamowe
Usługi reklamowe / Reklama internetowa
Agencje i firmy / Agencje PR
Kontakt:
Ulica: Kraszewskiego 32
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 30-110
Województwo: małopolskie
Telefon: 501 078 868
Adres WWW: www.eagleway.pl
Kontakt na e-mail: wyślij mail >
Liczba wizyt: 1197wersja do wydruku >
< cofnij
 www.FirmyBudowlane.pl
 www.odi.pl
Kontakt | Reklama | Linki
Katalog Firm FirmyReklamowe.pl © 2006 - 2020
Zobacz również katalog firm Motoryzacyjne i Odzież