Katalog Firm - Reklama Biznes Oferty .pl - ogłoszenia biznesowe w sześciu działach tematycznych: współpraca, poszukiwane, nadwyżki,
inwestycje, promocje i przetargi - dodaj oferty »
Zamieszczaj oferty nieruchomoÂści komercyjnych na BiznesOferty.pl
 Jesteś w: Firmy Reklamowe.pl / Usługi reklamowe / Public relations / HQ Global Progress Sp. z o.o. ...
      Katalog firm           Dodaj firmę           Edytuj dane           Pomoc           Regulamin                                  
Przeszukaj Katalog Firm Reklamowych
Wpisz słowo: Wybierz województwo:
Szukaj: 
  HQ Global Progress Sp. z o.o. Sp. k.
Opis firmy:
  Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na przygotowanie profesjonalnych rozwiązań dla naszych Klientów w oparciu o ich możliwości, potrzeby i aktualną sytuację. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!
Ofeta firmy:
PR
Oferujemy doradztwo w zakresie budowania strategii marketingowych, PR. Nadzorujemy ich skuteczne wdrażanie, a także kontrolę efektów. Dobrze przygotowany plan to podstawa każdego sukcesu. Naszym celem jest pomoc osobom, firmom, markom oraz produktom w wyrażaniu własnej tożsamości i osobowości – budujemy wizerunek w środowisku opiniotwórczym. Jest to możliwe dzięki naszej praktycznej wiedzy, doświadczeniu, starannie przygotowanej strategii i właściwie dobranym narzędziom komunikacji.

Eventy
Event to nie tylko wydarzenie, ale też osiąganie wybranego przez firmę celu. My zajmujemy się właśnie tym – pomagamy w realizowaniu celów używając do tego swojej kreatywności, pomysłowości i zapału. Tworzymy eventy na miarę każdej firmy: małej i dużej, a różnorodność, którą oferujemy, zadowoliła już wielu klientów.

Outsourcing
Outsourcing polega na wykonywaniu pewnych funkcji przedsiębiorstwa przez inne firmy. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że firma zwiększa swoją elastyczność, a poprzez oszczędność czasu i zasobów ludzkich. Jest to możliwość ograniczenia kosztów.
Jesteśmy specjalistami w projektowaniu i realizacji założonych procesów sprzedażowych, promocyjnych. Oferujemy Państwu niższe koszty wykonywanych zadań i związaną z tym faktem poprawę wyników finansowych przedsiębiorstwa jak również profesjonalną obsługę, a także wyższą wydajność i jakość wykonywanych zadań.

Zarządzanie projektami
Zakres oraz stopień złożoności planowanego projektu może stanowić prawdziwe wyzwanie dla organizacji. Dzieje się tak, ponieważ z reguły brakuje osób posiadających doświadczenie w realizacji projektów o podobnym charakterze, lub ich dostępność jest ograniczona. W rezultacie ryzyko niepowodzenia projektu jest niezwykle wysokie. Proponujemy sprawdzone podejście które pozwala na zdefiniowanie i wdrożenie podstawowych procesów zarządzania projektem. Sprawne zarządzanie przekłada się na lepszą obsługę Klienta i lepsze wyniki firmy.

Zarządzanie kryzysowe
Sytuacja kryzysowa może przydarzyć się nawet w najlepszym przedsiębiorstwie. I choć sam kryzys to nagłe i często nieprzewidziane wydarzenie, które może stanowić zagrożenie dla pozycji Państwa firmy, to jednak można się na niego przygotować. Dobrze zarządzany kryzys ze sprawną komunikacją ogranicza straty do minimum. Oferujemy Państwu opracowanie programu kryzysowego dla Państwa firmy, uwzględniającego możliwe niekorzystne dla przedsiębiorstwa wydarzenia. Przygotowanie księgi zarządzania kryzysowego - szkolenia dla przedstawicieli firmy z zakresu zarządzania kryzysowego jak również opracowanie materiałów dla mediów w związku z zaistniałą sytuacją.

Consulting
Pomagamy naszym klientom podejmować trafne decyzje biznesowe. Strategiczne decyzje w przedsiębiorstwie wymagają przeanalizowania wielu możliwości, aby sformułować zasady funkcjonowania firmy w długim okresie. Dzięki stosowanym przez nas narzędziom pomożemy Państwa firmie dokonać wyboru i zapewnimy stały, zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa. Pozwoli to nakierować wszystkie działania tak, aby Państwa firma przynosiła coraz większe zyski.

Doradztwo inwestycyjne
W oparciu o wiedzę i doświadczenie dbamy o to, aby nasi klienci mieli produkty
i narzędzia dopasowane do ich możliwości i oczekiwań. W ramach naszej działalności łączymy pary biznesowe klientów. Kojarzymy poszukujących ofert współpracy z tymi, którzy posiadają daną ofertę. Na życzenie pośredniczymy w zdobywaniu kontaktów i produktów.
W oparciu o wiedzę i doświadczenie doradzamy jak mądrze inwestować zgromadzone środki.

Wdrażanie systemów
Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem w profesjonalnym zarządzaniu, dlatego organizujemy i prowadzimy szkolenia poświęcone systemom zarządzania. Nasi trenerzy i konsultanci to wykwalifikowani znawcy technik kompleksowego wdrażania, integrowania i doskonalenia systemów zarządzania, którzy zagwarantują Państwu profesjonalne wsparcie merytoryczne. Każdego Klienta obsługujemy z zaangażowaniem i profesjonalizmem.
Firma również w dziale:
Usługi reklamowe / Obsługa eventów
Kontakt:
Ulica: Szajnochy 2/210
Miasto: Bydgoszcz
Kod pocztowy: 85-738
Województwo: kujawsko-pomorskie
Telefon: 52 320 47 73
Kontakt na e-mail: wyślij mail >
Liczba wizyt: 1233wersja do wydruku >
< cofnij
 www.FirmyBudowlane.pl
 www.odi.pl
Kontakt | Reklama | Linki
Katalog Firm FirmyReklamowe.pl © 2006 - 2023
Zobacz również katalog firm Motoryzacyjne i Odzież