Katalog Firm - Reklama Biznes Oferty .pl - ogłoszenia biznesowe w sześciu działach tematycznych: współpraca, poszukiwane, nadwyżki,
inwestycje, promocje i przetargi - dodaj oferty »
Nawi±zuj współpracę bieznesow± na BiznesOferty.pl
 Jesteś w: Firmy Reklamowe.pl / Agencje i firmy / Agencje modelek i modeli / FUKU MODELS...
      Katalog firm           Dodaj firmę           Edytuj dane           Pomoc           Regulamin                                  
Przeszukaj Katalog Firm Reklamowych
Wpisz słowo: Wybierz województwo:
Szukaj: 
  FUKU MODELS
Opis firmy:
  W czym specjalizuje się agencja FUKU ? FUKU MODELS na stałe współpracuje z teamem doświadczonych młodych ludzi. Mających świeże pomysły… Stawiamy na kreatywność. FUKU wyznacza nowy tor, bo właśnie ze względu na to, że współpracujemy z projektantami, producentami, różnego rodzaju artystami itp. jesteśmy w stanie tworzyć nie tylko agencję modelek, ale agencję artystyczną, w szerokim pojęciu. Nie zgodzę się, że akurat w tej branży, jeżeli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Oczywiście nie każdy to potrafi.. W tym roku otworzyliśmy dział dla modeli i modelek alternatywnych. W Polsce takiej Agencji jeszcze nie było. Jakich modelek poszukujesz (uroda, wzrost, wymiary)? 

 Szukamy modelek oryginalnych, charakterystycznych twarzy, które wyróżniają się wśród innych. Modelka musi mieć dużo pokory. Ważna jest osobowość, dziewczyna musi być inteligentna i musi mieć to coś. Często lekko odstające uszy, przerwa między zębami, lub piegi mogą stać się dużym atutem. Czy w modelingu liczy się tylko uroda, czy osobowość ma znaczenie?
 W zawodzie modelki ważny jest nie tylko wygląd, ale także cechy osobowości. Modelka powinna być nie tylko piękna, ale i inteligentna, zdyscyplinowana i gotowa ciężko pracować na sukces. Dobra modelka powinna być odważna, szybko odnajdująca się w nowym otoczeniu (częste podróże) i powinna mieć motywację, by mimo wszystko osiągnąć swój cel. Kondycja i cierpliwość przy długich sesjach zdjęciowych, przygotowaniach do pokazu, castingach jest również mile widziana. Ważne jest, aby modelka miała naturalnie szczupłą sylwetkę. Dziewczyny, które muszą ciężką drogą dochodzić do upragnionych wymiarów, powinny moim zdaniem odpuścić, ponieważ mogą przypłacić chwilowy sukces zdrowiem, chwilowy – ponieważ ciągła walka z kilogramami jest wyczerpująca, co prowadzi do dekoncentracji i wyczerpania, wiąże się to z brakiem sił i efektywności, np. na sesji, oraz brakiem uśmiechu, który jest również oczekiwany. Czym charakteryzuje się modelka o urodzie komercyjnej? Jest to piękna dziewczyna o klasycznej urodzie i pięknym uśmiechu. Przyciąga wzrok, ludzie będą chcieli kupować to, w co jest ubrana, czy to, co reklamuje. Typ komercyjny różni się od high fashion – urody którą częściej możemy spotkać na wybiegach. Symetryczna buzia, duże usta i oczy, zgrabny nosek doskonale nadają się do kampanii reklamowych, katalogów, czy np. pokazów bielizny. Jak uważasz, czy operacje plastyczne pomagają, czy szkodzą na drodze kariery dziewczyn?

 Modelka powinna być naturalnie piękna, a nie sztucznie upiększana. Karierę modelki zaczynają bardzo młode dziewczyny, które dopiero dojrzewają i kształtują swój charakter, duża ingerencja chirurga plastycznego mogłaby tylko zaszkodzić, dziewczyna może żałować w późniejszych latach, nie mówimy tu o usunięciu pieprzyka. Co sądzisz o modzie na modelki size plus? Czy faktycznie powinniśmy promować otyłość?? Nie mówie tutaj o rozmiarze 38, który jest już zaliczany w modelingu do size plus, w rzeczywistości mamy do czynienia ze szczupłą, zdrową kobietą. Nie można popadać ze skrajności w skrajność. Osobiście nie podoba mi się, gdy na wybieg wychodzi wiotka modelka, powyżej rozmiaru 42 z widocznym cellulitem na udach, rękach, brzuchu.. A takich można najwięcej spotkać, rozmiar 38-42 zgubił się gdzieś po środku, a myślę, że size plus powinien właśnie skupić się na tym podziale… Skąd pomysł na założenie agencji (wydaje mi się, że rynek jest już przesycony ilością agencji), co wyróżnia działalność FUKU? FUKU powstało z pasji i miłości do tworzenia pięknych rzeczy, jako młoda kobieta siłą perswazji dalam sobie szanse, aby wyrazić siebie i swój artyzm.. FUKU zrodziło się gdzieś w międzyczasie. Nawet nigdy o tym nie marzyłam by dać szansę takim dziewczynom jak ja, do wyrażenia siebie, czy spróbowania w niewinny i bezpieczny sposób tego ponoć nieuchwytnego świata. Jakie rady przekazałabyś dziewczynom, które chcą rozpocząć pracę w modelingu? Myślę, że dziewczyny, które chcą rozpocząć pracę w modelingu powinny odpowiedzieć sobie, czego tak naprawdę chcą.. Kariera modelki za granicą, wyjazdy na kontrakty… czy miejscowa praca w Polsce (której jest tutaj znacznie mniej). Na początku, ważne jest to, jaką agencję wybiorą. Trzeba być bardzo ostrożnym i nie podpisywać bezmyślnie umowy na wyłączność, modelka ma prawo wypróbować agencję i dopiero wtedy zdecydować, czy swoją karierę powierzy akurat tej. Ważne jest to, aby od początku dobrze się zaprezentować – zanim wyślesz formularz, sprawdź wszystko jeszcze raz i wypełnij zgodnie z prawdą. Zdjęcia, które załączamy powinny przedstawiać nauturalną urodę i wszystkie cechy charakterystyczne. Przykład takich zdjęć możemy znaleźć na naszej stronie. Obecnie powstało bardzo dużo firm, które oferują zrobienie profesjonalnych zdjęć dla przyszłej modelki.. Takie zdjęcia można zrobić w domu na białej ścianie.. To agencja odpowiada za budowanie portfolio modelki.
Ofeta firmy:
CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO FUKU?
Nasze wymagania

wiek: 15 do 22 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców)
wzrost: GIRLS 174- 180 cm, BOYS 183-190cm (możliwe jest przyjęcie osób o niższym wzroście pod warunkiem, że osoba nadal rośnie),
sylwetka: GIRLS proporcjonalna i naturalnie szczupła, BOYS wysportowana sylwetka, widocznie zarysowana rzeźba ciała.
Minusy: tatuaże, farbowane włosy, operacje plastyczne
Plusy: jędrne ciało, zadbana skóra i włosy, dłonie, paznokcie, długa szyja.
Firma również w dziale:
Agencje i firmy / Studia filmowe
Agencje i firmy / Graficy i fotograficy
Materiały reklamowe / Banki zdjęć
Kontakt:
Osoba kontaktowa: Martyna Jasiń„ska
Ulica: Wojska Polskiego 32 A
Miasto: Wrocł‚aw
Kod pocztowy: 58-200
Województwo: dolnośląskie
Telefon kom.: 794686246
Adres WWW: www.fukumodels.pl
NIP: 8822108377
REGON: 021957285
Kontakt na e-mail: wyślij mail >
Liczba wizyt: 1830wersja do wydruku >
< cofnij
 www.odi.pl
 www.FirmyBudowlane.pl
Kontakt | Reklama | Linki
Katalog Firm FirmyReklamowe.pl © 2006 - 2021
Zobacz również katalog firm Motoryzacyjne i Odzież